İNCE ESEN
Ortak Özel Sağlık ve Güvenlik Birimleri Müh. İn. Mad. San. Tic. Ltd. Şti
HAKKIMIZDA
2013 yılında Osmaniye merkezde hizmete başlayan firmamız risk analizi çalışmalarında ve danışmanlık hizmeti olarak Osmaniye merkez başta olmak üzere Düziçi, Bahçe, Kadirli, Toprakkale, Erzin, Dörtyol, ıskenderun, Yumurtalık, Gaziantep, Kahramanmaraş, Hatay ve Adana ya iş güvenliği uzmanı,işyeri hekimi ve diğer sağlık personeli danışmanlık hizmeti vermektedir.

ış kazalarının ve meslek hastalıklarının mümkün olan en aza indirildiği,insan odaklı toplumun birer üyesi olmak ınce Esen OSGB ailesinin en büyük hedefidir.

Yaptığımız işin kalitesi, her zaman güleryüzlü müşteri hizmetimiz ve uzmanlarımızla fark yaratmak ve hep daha iyisini hedeflemektir.

Sermayemiz ;
Bilgi ve tecrübemizi dinamizmle birleştirerek, müşterilerimize sunduğumuz isabetli ve faydalı hizmetlerdir.

MıSYONUMUZ
Müşterilerimize iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm yükümlülüklerinde rehberlik ederek iş ortamlarında güvenli ve sağlıklı bir ortam hazırlamaktır.

VıZYONUMUZ
ış sağlığı ve güvenliği konusunda dünyada önde gelen firmalar arasında olmak.
Resmi Gazete’de yayımlanan 29 Aralık 2012 tarih ve 28512 sayılı ış Sağlığı ve Hizmetleri Yönetmeliği’ne göre, ış Sağlığı ve Güvenliği konularında danışmanlık hizmeti vermek için kurulan firmamız, iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve sağlık personeli ile inşaat, madencilik gibi birçok sektörde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

   
Adres : Raufbey Mah. Alpaslan Türkeş Cad. No:90/B OSMANİYE

Tel    : +90 (328) 403 00 02

E-Posta : info@inceesenosgb.com